Dagmar Gebauerová

 

Dáša & Maggie

Nerozlučná dvojka, žádní gaučoví povaleči, parťáci do pohody i nepohody. To jsme my dvě!

Maggie je malá černá mopsí slečna, narodila se v srpnu 2014, a svojí veselou povahou mi do života vnesla ještě víc radosti, lásky a úsměvů. Miluje být středem pozornosti a jakékoliv hlazení nebo drbání vítá s nadšením. Užívá si jízdu na kole ze svého košíku, je neunavitelná turistka, běžkyně na kratší vzdálenosti a nevynechá žádnou možnost smočit tlapky ve vodě (i když je to jen louže v dešti ) :-)

Já od dětství miluji zvířata a sport. Ve volném čase se věnuji józe, jsem certifikovanou lektorkou a vedu vlastní lekce. Úsměv lidí po lekci je tou nejlepší odměnou, protože vím, že co dělám dává smysl. A já ráda dělám věci co mě baví a mají smysl! Proto se i účastním běžeckých závodů s organizací RWTTC, která běhá s těmi, co sami běhat nemohou.
Protože je v dnešní zrychlené době stále méně radosti a my jí s Maggie máme na rozdávání, staly jsme se s Maggie canisterapeutickým týmem, abychom mohly kouzlit lidem úsměvy na tváři. Zatím jsme nováčci a tak se postupně všemu učíme, ale naše nadšení překonává naše drobné nedokonalosti.